Вінницька компанія розробила пристрій, що дозволить керувати газовими й електрокотлами через Інтернет

У Вінниці створили пристрій «Smart warmth», що допоможе витрачати менше тепла і заощадити на опаленні. Як пише Vinnitsa.info, придумати унікальний спосіб зекономити, використовуючи газові і електрокотли вінничан змусили підвищені тарифи.

«Ми ознайомилися з аналогами, проаналізували і створили свій, якісний та удосконалений пристрій, – говорить генеральний директор ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Михайло Ганчук. – Над створенням працювали близько півроку, зараз завершуються випробовування пристрою».

Під’єднавши пристрій до котла, зручно регулювати температурний режим в приміщенні. Використовуючи режим «Енергозбереження без відсутності людини», легко зекономити на опаленні без втрати комфорту. Наприклад, вранці, збираючись на роботу, можна виставити на пристрої час повернення додому. Температура в приміщенні почне поступово знижуватися, відповідно й витрати на опалення. До того часу, як господарі повернуться, приміщенні знову встигне нагрітися. Ще один режим - «Кольорові сни», в якому пристрій знижує температуру на пару градусів поки людина спить, а на ранок повертається до звичної.Вінницька компанія планує запустити серійне виробництво пристрою. «Smart warmth» матиме чотири модифікації, кожна з яких відрізнятиметься опціями. Пристрій зможе працювати і як метеостанція – показувати зовнішню температуру, тиск, вологість, вміст вуглекислого газу, матиме сигналізатор витоку газу та інтерфейс для керування через Інтернет. Використовувати його можна навіть на відстані:

«Ви можете зайти через Інтернет на «свій котел» і вказати, коли прибуваєте додому. До того часу він підведе температуру до потрібної», – говорить генеральний директор.

За словами фахівців «розумне тепло» допоможе зекономити на опаленні від 8% до 25% витрат (залежно від термоізоляції будинку). Для двокімнатної квартири це близько 200 гривень на місяць.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка