Вінницька компанія розробила пристрій, що дозволить керувати газовими й електрокотлами через Інтернет

У Вінниці створили пристрій «Smart warmth», що допоможе витрачати менше тепла і заощадити на опаленні. Як пише Vinnitsa.info, придумати унікальний спосіб зекономити, використовуючи газові і електрокотли вінничан змусили підвищені тарифи.

«Ми ознайомилися з аналогами, проаналізували і створили свій, якісний та удосконалений пристрій, – говорить генеральний директор ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Михайло Ганчук. – Над створенням працювали близько півроку, зараз завершуються випробовування пристрою».

Під’єднавши пристрій до котла, зручно регулювати температурний режим в приміщенні. Використовуючи режим «Енергозбереження без відсутності людини», легко зекономити на опаленні без втрати комфорту. Наприклад, вранці, збираючись на роботу, можна виставити на пристрої час повернення додому. Температура в приміщенні почне поступово знижуватися, відповідно й витрати на опалення. До того часу, як господарі повернуться, приміщенні знову встигне нагрітися. Ще один режим - «Кольорові сни», в якому пристрій знижує температуру на пару градусів поки людина спить, а на ранок повертається до звичної.Вінницька компанія планує запустити серійне виробництво пристрою. «Smart warmth» матиме чотири модифікації, кожна з яких відрізнятиметься опціями. Пристрій зможе працювати і як метеостанція – показувати зовнішню температуру, тиск, вологість, вміст вуглекислого газу, матиме сигналізатор витоку газу та інтерфейс для керування через Інтернет. Використовувати його можна навіть на відстані:

«Ви можете зайти через Інтернет на «свій котел» і вказати, коли прибуваєте додому. До того часу він підведе температуру до потрібної», – говорить генеральний директор.

За словами фахівців «розумне тепло» допоможе зекономити на опаленні від 8% до 25% витрат (залежно від термоізоляції будинку). Для двокімнатної квартири це близько 200 гривень на місяць.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка