Вчені розробили суперконденсатор, що заряджає телефон за секунди

Вчені з Університету Центральної Флориди (UCF) розробили новий процес створення гнучких суперконденсаторів. Вони можуть зберігати більше енергії та перезаряджатися більш ніж 30 тисяч раз без зниження продуктивності, передає Хайтек.

Новий метод здатний зробити технологічну революцію в ряді сфер – від мобільних телефонів до електромобілів.

«Якби можна було замінити батареї суперконденсаторами, то мобільний телефон заряджався б за секунди і не вимагав би підзарядки тиждень», – говорить Нітін Чудхарі, один з головних учасників дослідження.


Часто власники смартфонів стикаються з проблемою все частішої розрядки акумулятора. Замінити його могли б суперконденсатори, але для цього вони мають бути більші за розміром (щоб вміщувати таку ж кількість енергії як і літії-іонні акумулятори). Тому вчені вирішили використовувати в якості суперконденсаторів мільйони ниток всього в нанометр товщиною, вкритих оболонкою з двовимірних матеріалів. Високопровідне ядро ​​забезпечує прискорений трансфер електронів для швидкої зарядки і розрядки. А однакові двовимірні оболонки дають високу щільність енергії і питому потужність.

Суперконденсатор не втрачає своїх властивостей навіть після 30 тисяч зарядок і розрядок, тобто його життєвий цикл значно більший в порівнянні з літій-іонним акумулятором, який можна перезаряджати близько 1500 разів.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка