В паризькому кафе Nissan можна розрахуватися електроенергією

Компанія Nissan відкрила у столиці Франції кафе з незвичайною формою оплати. Клієнти Nissan Electric Cafe можуть розраховуватися не грошима, а самостійно виробляючи електроенергію – наприклад, сидячи за спеціальними барними стільцями крутити педалі, передає портал Знай.ua.Відвідувачі кафе можуть також пострибати на спеціальних плитках Pavegen, які працюють за принципом електричної дедукції. Такі плитки є у фотостудії, де пострибавши, можна отримати знімок, та у коридорі, йдучи по якому, гості закладу теж вироблятимуть електроенергію.

Nissan Electric Café також оснащене модулем для зберігання і розподілу електроенергії xStorage Home, що розроблений Nissan спільно з компанією Eaton. В установці xStorage Home використовуються як нові акумулятори, так і ті, що відслужили свій термін, а тепер отримали друге життя.

Електромобіль Nissan Leaf продається з 2010 року. Він має електромотор потужністю 109 кінських сил і запас ходу 250 км. Нове покоління електрокарів на одній зарядці долатиме вже 400 кілометрів шляху.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка