В Умані салон мобільних аксесуарів приймає відпрацьовані батарейки і дає 10% знижку на купівлю нових

В Умані(Черкаська область) салон мобільних аксесуарів "4Mobile" приймає відпрацьовані батарейки та акумулятори від телефонів в обмін на 10% знижку для придбання нових елементів живлення.

Магазин долучився до збору небезпечних відходів на благодійних засадах задля покращення навколишнього середовища, передає 04744.info

Як зазначає ініціатор акції, інколи люди просто не знають, куди можна здати відпрацьовані батарейки та акумулятори від телефонів.

«Використані елементи живлення зазвичай викидаємо на смітник, не помічаючи красномовного знака у вигляді перекресленого сміттєвого бака і не замислюючись, якої шкоди завдаємо довкіллю, - зауважує власник салону "4Mobile". – В разі потрапляння в землю вмісту звичайної пальчикової батарейки отруюється три кубометри ґрунту, а коли отруйні речовини дійдуть до води, то непридатними для використання стануть сотні літрів ґрунтових вод».

Звичайна пальчикова батарейка, якщо на ній не вказано зворотного, містить ртуть, кадмій, нікель, кобальт та інші важкі метали, які можуть потрапити до організму людини, руйнуючи нирки, печінку, нервову систему, викликають ураження, погіршують репродуктивної функції та викликають генетичні зміни і онкологічні захворювання, продовжує власник магазину.

«Є шлях мінімізації чи навіть ліквідації згубного впливу батарейок на середовище, це – утилізація, в ході якої вилучаються цінні елементи кольорових металів та мінералів для повторного використання, - наголошує він. - Тому ми й вирішили у нашому салоні створити пункту прийому використаних батарейок".

Власник уманьського магазину закликає не забруднювати середовище і здавайти відпрацьовані батарейки та акумулятори. «Спільна діяльність здійснюється на благодійних засадах для нашого з Вами майбутнього без жодної користі чи заробітку, - наголошує власник салону. - Ми знаходимось за адресою: Умань, вул. Європейська (колишня вул. Леніна), 16, телефон (Viber): 050 290 47 80».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка