В Україні заборонили використовувати для електрогенерації мазут з вмістом сірки понад 1%

З 1 січня 2018 року в Україні почала діяти заборона на виробництво, а також використання електростанціями і котельнями мазуту з вмістом сірки понад 1%.

Відповідне рішення прийнято у рамках дотримання екологічних стандартів ЄС і виконання зобов'язань України про приєднання до Енергетичного співтовариства, передає Інтерфакс

Раніше заборона спалювання паливного мазуту з вмістом сірки понад 1% повинна була запрацювати з 1 січня 2017 року. Однак в кінці грудня 2016 року Кабінет міністрів України вніс зміни в технічний регламент вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив продовживши до 31 грудня 2017 року виробництво і споживання котельного палива (мазуту) з вмістом сірки понад 1% для його використання теплоелектростанціями (ТЕС), теплоелектроцентралями (ТЕЦ) та котельнями в стаціонарних теплових та енергетичних установках.

Продовження виробництва і споживання паливного мазуту з вмістом сірки більше 1% до 2018 року було пов'язане з необхідністю забезпечення накопичення потрібних обсягів мазуту електростанціями для стабільного проходження зими.  

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка