В Україні визначили області-лідери енергозбереження

В Україні визначили області-лідери енергозбереження за чотирма критеріями.

Для складання рейтингів використовувалися дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів, підготованого Мінрегіонбудом у травні 2017 року, передає 24tv.ua.

Зокрема, за впровадженням енергозберігаючих джерел світла у зовнішньому освітленні населених пунктів лідирує Дніпроперовська область, де часка економних світлоточок становить 61,7%, а також Черкащина (51, 1%) та Луганщина (47,9%).

Дніпропетровщина займає перше місце й за оснащенням багатоквартирних житлових будинків побудинковими приладами обліку теплової енергії (без врахування столиці) - 89% від загальної кількості багатоквартирних будинків, які підлягають оснащенню, на другому місці – Миколаївщина(87,6%), та третьому – Львівщина(83,4%).

За часткою обсягу теплової енергії, виробленої з альтернативних видів палива або відновлюваних джерел енергії лідирує Волинська область – 36,5%, на другому місці – Дніпропетровська(19,3%), на третьому - Харківська (17,4%).

Лідерами у зменшенні споживання паливно-енергетичних ресурсів на душу населення у порівнянні з попереднім роком стали Луганська (на 72,5%), Донецька (на 25%), Київська і Дніпропетровська області (на 18,1%).Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка