В Україні стартував фото-конкурс на екологічну тематику

В Україні стартував фото-конкурс присвячений екологічним проблемам #eсоokо.

Показати наслідки змін клімату через фотографію закликає Docudays UA в рамках заходу організованого за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та у партнерстві з ГO "Українська молодіжна кліматична асоціація", передає Greencubator.info

Організаторів надихнув фотопроект #EveryDayClimateChange - Instagram-стрічка, у якій понад сорок фотографів з п'яти континентів щодня розповідають про наслідки глобального потепління в усьому світі.

Конкурс #ecоokо покликаний привернути увагу активних громадян та громадянок України не лише до загальної проблеми змін клімату, а й до конкретних негативних впливів людської діяльності на навколишнє середовище.

«Ми вирішили поєднати фотографію, екоактивізм та соціальні мережі у демонстрації та боротьбі з наслідками змін клімату, - говорять у Docudays UA. – Нинішні процеси вимагають рішучої та спільної протидії».

Участь у конкурсі можуть взяти користувачі платформи Instagram, опублікувавши на Instagram-платформі із хештегами #eсоokо та #DocudaysUA фотографії, що документують шкідливий вплив людської діяльності на довкілля в Україні та/або показують шляхи вирішення екологічних проблем, з детальним письмовим обгрунтуванням.

Фотографії, присвячені екологічним проблемам, прийматимуться до 28 лютого 2017 року.

Найкращі фотороботи будуть представлені на виставці у рамках Docudays UA-2017, а їх автори отримають приємні сюрпризи від команди фестивалю. На переможця, якого оголосять на закритті фестивалю, отримає спеціальний приз від партнерів конкурсу.  

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка