В Україні планують виробляти біогаз і біоетанол з відходів цукрових заводів

В Україні мають намір масово виробляти біогаз і біоетанол з відходів цукрових заводів.

Як зазнає голова НАЦУ "Укрцукор" Андрій Дикун, подібні плани вже почали впроваджуватися у життя, передає Источник.info

«В грудні на Волині запрацювало перше в країні підприємство, яке виробляє біоетанол з жому, - наголосив він. - Сьогодні ми будемо відходити від практики сушіння жому, бо такий продукт не користується попитом на світовому ринку».

За словами Андрія Дикуна, сьогодні ключові гравці цукрового ринку виробляють біогаз або біоетанол.

«На підтримку від держави, враховуючи нинішню ситуацію в Україні, розраховувати не доводиться, єдиний наш шанс бути конкурентними на світовому ринку – інвестувати в реконструкцію і сучасні технології, - пояснює фахівець. – Такий підхід практикують всі підприємства галузі, які є наразі в країні, - в цьому сезоні їх працювало 36 і до цього часу працює ще 8».

У 2016 році цукрова галузь виробила близько 2,5 млн тонн цукру, що на 600 тис. тонн більше, ніж у 2015 році(1 млн 400 тонн), наголосив голова НАЦУ "Укрцукор".

«У нас є 325 тис. перехідних залишків з 2015 року і 67 тис. тонн цукру в Аграрному фонді, - наголосив Андрій Дикун. – Цукру в Україні більше, ніж досить, і ціна тримається на тому ж рівні, що і в минулому році».

Нині українські підприємства експортують цукор у Туніс, Нігерію, Шрі-Ланку і, традиційно, Грузію.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка