В Україні планують отримувати енергію від обертання Землі

Над технологією, що дозволяє використовувати енергію, яка виникає за рахунок обертання Землі, працюють дослідники альянсу «Нова енергія України» - громадської організації, яка займається розробкою та впровадженням енергозберігаючих та енергоефективних проектів, повідомляє ресурс Оbozrevatel.com

Як пояснює голова правління альянсу Валерій Боровик, новий спосіб видобутку електроенергії дозволить будинку ні до чого не підключатися, а отримувати певну кількість електроенергії виключно за рахунок обертання планети.

«Уявіть: у вас в будинку або в підсобному приміщенні стоїть шафа, і ви будете отримувати 100 кіловат просто за рахунок обертання Землі, ні до чого не підключаючись», - говорить Боровик.

Голова альянсу навіть зазначив, що вже цього року в Україні планують побудувати нову експериментальну геостанцію. «Це буде перший у світі девайс такого роду. Це наше ноу-хау, аналогів якому в світі немає».

Хоча Боровик додав, що розробкою подібного проекту свого часу займалося космічне агентство США - NASA, а також Чиказький університет. Дані про результати їх досліджень поки не оприлюднені. 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка