В США запрацював перший морський вітропарк, що забезпечить електроенергією 17 тис. будинків

Відкриття першого офшорного вітрового парку біля узбережжя штату Род-Айленд фактично стало початком нової ери для енергетики США, повідомляє The Telegraph. Електростанція складається з п'яти 170-метрових вітряних турбін потужністю 6 МВт кожна.

Як раніше писав Ecotown, у березні цього року корпорація General Electric спільно з компанією Deepwater Wind завершили установку платформ для вітропарку біля острова Блок. А 12 грудня турбіни вже почали виробляти електроенергію і поставляти її в мережу. Вартість вітропарку складає $ 300 млн. Він зможе живити електроенергією 17 000 домівок.

Генеральний директор Deepwater Wind Джеффрі Грибовські вважає, що морський вітер дозволить замінити застарілі електростанції, а також забезпечить американців роботою і енергією в найближчі десятиліття.Deepwater встановлювала турбіни протягом двох років. Кожна турбіна вдвічі вища Статуї Свободи і має потужність 6 МВт. Діаметр лопатей – 150 метрів. Багато мешканців острова Блок підтримали спорудження вітропарку, але деякі були проти, побоюючись, що він зіпсує вид на океан. Вітровий парк вироблятиме близько 30 МВт електроенергії на рік. Цього вистачить, щоб повністю покрити енергетичні потреби острова, а надлишки підводними кабелями переправлятимуться на материкову частину штату Род-Айленд.

General Electric заявляє, що кожна турбіна запобігає викиду в атмосферу 21 тис. тон CO2, який виробляється при роботі традиційних електростанцій такої ж потужності. Цей обсяг вуглекислого газу еквівалентний тому, що виробляють 4000 автомобілів на рік.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка