В США надійшов у продаж електромобіль Chevrolet Bolt із запасом ходу 383 км

Найекономічніший електромобіль 2017-го року – Chevrolet Bolt – вже надійшов у продаж в Каліфорнії, США. Перших три електрокари купили колишній правоохоронець, програміст і ріелтер, передає electrocars.ua.

Перші власники Chevrolet Bolt мешкають у Фрімонді, де розташовано виробничі потужності Tesla. Тонкий хід, адже саме з Tesla Model 3, яка, б’є рекорди передзамовлень, конкуруватиме Bolt у найближчому майбутньому.

Bolt має запас ходу 383 км, а Model 3 – 346 км (однак до початку виробництва цей показник планують збільшити). Для порівняння, новий Nissan Leaf 2017 матиме запас ходу близько 173 км. Chevrolet Bolt і Tesla Model 3 мають майже однакові показники розгону: Bolt розганяється до 100 км/год за 7 секунд, а Model 3 до 96.5 км/год за 6 секунд. Максимальна швидкість нового електромобіля від General Motors – 145 км/год. Модель потребуватиме заміни охолоджувальної рідини через кожних 150 тис. миль.

Рекомендована ціна Chevrolet – $37495, але федеральна влада пропонує покупцям електромобіля податкову знижку у розмірі $7500, тож американцям Bolt коштуватиме менш ніж $30 тис., а всього за $309 на місяць можна взяти електрокар у лізинг.

В агентстві Bloomberg підрахували, що на доступності електромобіля компанія спершу втрачатиме $8-9 тис. на кожному екземплярі. Однак це позитивно вплине на її імідж «зеленої» компанії та створить цінову конкуренцію Tesla.

Серійне виробництво Chevrolet Bolt розпочалось цієї осені. Перші електромобілі вже продаються в штатах Каліфорнія та Орегон, а з середини 2017-го вони продаватимуться в усіх штатах.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка