В Польщі збудують сонячну електростанцію потужністю 10 МВт у вигляді косулі

Компанія Polski Solar SA збудує неподалік міста Єленя-Гура в Нижній Сілезії збудує сонячну електростанцію у вигляді косулі, що матиме потужність 10 МВт, інформують Електровєсті.

Сонячну електростанцію зведуть на замовлення міської влади, аби показати роль громад в Польщі у «пошуках енергетичної незалежності». Проект розробляється як «енергетичний кластер», заснований на недавній реформі Закону про відновлювані джерела енергії. Закон заохочує громади у місцевому виробництві і розподілі електроенергії. Сонячна електростанція у вигляді косулі складатиметься з 30 тисяч чорних і синіх панелей. Вартість проекту оцінюють приблизно в 9 млн. євро.

Використання кольорових сонячних батарей для створення певного образу стає все популярнішим. Це дозволяє краще візуалізувати бренди або ініціативи. Зокрема минулого року китайська компанія Panda Green оголосила про плани створення сонячного парку у вигляді панди. СЕС потужністю 50 МВт збудують в рамках угоди з Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) з метою підтримки її зусиль з інформування молодих людей про сталий розвиток.  

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка