В Одесі встановили дерево-вітрогенератор, що виробляє електроенергію

На Старосінній площі в Одесі днями встановили вітрогенератор у вигляді дерева. Він відрізняється здатністю виробляти електроенергію навіть при слабкому вітрі, пише Сегодня.

Таке «дерево» унікальне не лише для України – досі таких конструкцій у світі було всього три. Одеський вітрогенератор створили в Україні, за зразком французької моделі.


За словами творців, на відміну від звичайних вітряних електростанцій дерево не потребує сильного вітру (воно починає виробляти електроенергію навіть при швидкості вітру 2 м/с), а в кожному його рухомому елементі, «плоді», вміщений вітрогенератор потужністю 50 Вт.

«Його номінальна потужність – 1,5 кіловата на годину при швидкості вітру 8-9 метрів в секунду. Для електростанції це небагато, але завдання дерева – заряджати акумулятори, а не подавати постійний струм на прилади», - пояснив представник компанії.

Після тестування дерева на площі і визначення його можливостей, вітрогенератор можуть перенести в інше місце.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка