В Одесі мають намір відкрити Школу сортування відходів

В Одесі мають намір відкрити Школу сортування відходів на зібрані містянами гроші.

Як зазначають у громадській організації "Моє місто", на реалізацію проекту одесити пожертвували 5 тис. 601 гривень замість необхідних 5 тисячах, передає Траса Е-95.

Зібрані кошти підуть на друк поліграфії: сортувальні таблиці і схеми, наліпки "я сортую", роботу дизайнера, регулярне проведення безкоштовних лекцій і тренінгів для населення, представників ОСББ, організацій, підприємств, написання  матеріалів для ЗМІ на «сміттєву» тематику, а також акції, які популяризуватимуть сортування відходів, - на кшталт «Принеси макулатуру – отримай безкоштовну каву».

За словами організаторів, проект покликаний вирішити проблему відсутності культури сортування сміття в Одесі.
"Школа надасть можливість ініціативним громадянам, які прагнуть з користю утилізувати побутові відходи, знайти фірми, які купують вторсировину, - пояснюють активісти ГО «Моє місто». – Ми маємо намір залучити бізнес та міську владу до створення інфраструктури і впровадження сортування відходів на рівні всього міста - як результат, буде вирішене найголовніше питання населення – "Куди здавати відсортоване?".
Термін реалізації проекту – 12 місяців.

Наразі ГО "Моє місто" – платформа, на якій обговорюються, створюються і реалізуються проекти, які покращують Одесу, – встановила вуличне піаніно на Приморському бульварі і арт-об'єкт у вигляді великої фоторамки на пляжі Відрада.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка