В Норвегії 50% проданих в січні 2017 року авто були електромобілями та гібридами

Близько половини проданих протягом січня 2017-го нових транспортних засобів в Осло (Норвегія) були електромобілями та гібридами, повідомляє Сleantechnica.

Крім того, в Осло нещодавно відкрили нову зарядну станцію для електромобілів, що налічує понад 100 зарядних пунктів. Станцію вже назвали «найбільшою і найсучаснішою».

«Об'єкт складається з двох швидкісних зарядних пристроїв потужністю до 50 кВт і 100 гнучких зарядних пристроїв, які забезпечують потужність до 22 кВт. Вночі зарядка безкоштовна, а вдень регулярна парковка платна і швидкісна зарядка відбувається за окрему плату».Станцію збудували місцева влада у співпраці з кількома приватними операторами. Член міської ради Осло з питань навколишнього середовища і транспорту, Лан Нгуєн Марі Берг зазначив:

«Для Осло це є частиною довгострокових планів, що мають стимулювати все більшу кількість людей обирати транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. Наше місто буде розвиватися і ставати комфортнішим для зростаючого числа міських електричних транспортних засобів. Ми будемо розширювати мережу зарядних станцій, зарядок на муніципальних парковках, швидкісних зарядних пристроїв. Також ми допоможемо зробити простішим процес зарядки електрокарів в будинках і кооперативах».

Таке рішення міської влади є позитивним для багатьох мешканців Осло, що живуть в багатоквартирних будинках і не мають доступу до домашніх гаражів, де вони можуть залишати свої електромобілі заряджатися всю ніч.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка