В Норвегії 50% проданих в січні 2017 року авто були електромобілями та гібридами

Близько половини проданих протягом січня 2017-го нових транспортних засобів в Осло (Норвегія) були електромобілями та гібридами, повідомляє Сleantechnica.

Крім того, в Осло нещодавно відкрили нову зарядну станцію для електромобілів, що налічує понад 100 зарядних пунктів. Станцію вже назвали «найбільшою і найсучаснішою».

«Об'єкт складається з двох швидкісних зарядних пристроїв потужністю до 50 кВт і 100 гнучких зарядних пристроїв, які забезпечують потужність до 22 кВт. Вночі зарядка безкоштовна, а вдень регулярна парковка платна і швидкісна зарядка відбувається за окрему плату».Станцію збудували місцева влада у співпраці з кількома приватними операторами. Член міської ради Осло з питань навколишнього середовища і транспорту, Лан Нгуєн Марі Берг зазначив:

«Для Осло це є частиною довгострокових планів, що мають стимулювати все більшу кількість людей обирати транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. Наше місто буде розвиватися і ставати комфортнішим для зростаючого числа міських електричних транспортних засобів. Ми будемо розширювати мережу зарядних станцій, зарядок на муніципальних парковках, швидкісних зарядних пристроїв. Також ми допоможемо зробити простішим процес зарядки електрокарів в будинках і кооперативах».

Таке рішення міської влади є позитивним для багатьох мешканців Осло, що живуть в багатоквартирних будинках і не мають доступу до домашніх гаражів, де вони можуть залишати свої електромобілі заряджатися всю ніч.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка