В Нідерландах відкрили найбільшу в Європі сонячну електростанцію з двобічними панелями

В Нідерландах компанії Yingli Green Energy та Tempress Systems BV відкрили найбільшу в Європі сонячну електростанцію з двобічними сонячними панелями, які виробляють на 30% більше електроенергії, ніж звичайні, повідомляє PV-Tech.

СЕС має потужність близько 400 кВт, і складається з 1428 двосторонніх сонячних батарей N-типу PANDA виробництва Yingli з номінальною піковою потужністю від 275 Вт до 280 Вт. Очікується, що щорічне виробництво електроенергії електростанцією перевищить 400 МВт*год.

Двосторонні сонячні батареї мають скляне покриття як на передній, так і на задній стороні, а гарантія на них становить 30 років, що перевищує термін служби стандартних сонячних батарей. Крім того, за умов низької освітленості ці панелі працюють ефективніше, ніж звичайні фотоелементи. Вони також були протестовані на роботу в суворих умовах навколишнього середовища.

Сонячні батареї змонтовані на нерухомій опорній конструкції, яка була спеціально розроблена для таких двосторонніх модулів, щоб оптимізувати роботу задньої сторони. Кожна сонячна батарея оснащена мікроінвертором APsystems для забезпечення оптимального вироблення електроенергії і моніторингу роботи.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка