В Києві планують встановити сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів

В різних районах столиці незабаром планують встановили сенсорне освітлення 29 переходів. Автор цього проекту киянин Володимир Басовський. Його ідея увійшла в п’ятірку кращих і перемогла в Бюджеті участі, фінал якого відбувся в січні цього року, розповів перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Кошти на реалізацію проекту сенсорного освітлення вже виділили.

Завдяки якіснішому освітленню має зменшитися кількість ДТП і наїздів на пішоходів, адже в темний час доби багато переходів важко помітити.

«Сенсорне освітлення допоможе вирішити відразу дві проблеми: покращити освітлення доріг і пішохідних переходів та підвищити економію електроенергії. Адже за проектом, який переміг, воно вмикатиметься датчиком руху та заряджатиметься за допомогою сонячних батарей», – розповів перший заступник голови Київської міської держадміністрації.

Вдень ліхтарі заряджатимуться сонячною енергією. На стовпах будуть датчики руку, що реагуватимуть на рух водіїв і пішоходів. Завдяки цьому вночі ліхтарі працюватимуть лише за потреби, заощадивши чимало коштів.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка