В Києві планують встановити сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів

В різних районах столиці незабаром планують встановили сенсорне освітлення 29 переходів. Автор цього проекту киянин Володимир Басовський. Його ідея увійшла в п’ятірку кращих і перемогла в Бюджеті участі, фінал якого відбувся в січні цього року, розповів перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Кошти на реалізацію проекту сенсорного освітлення вже виділили.

Завдяки якіснішому освітленню має зменшитися кількість ДТП і наїздів на пішоходів, адже в темний час доби багато переходів важко помітити.

«Сенсорне освітлення допоможе вирішити відразу дві проблеми: покращити освітлення доріг і пішохідних переходів та підвищити економію електроенергії. Адже за проектом, який переміг, воно вмикатиметься датчиком руху та заряджатиметься за допомогою сонячних батарей», – розповів перший заступник голови Київської міської держадміністрації.

Вдень ліхтарі заряджатимуться сонячною енергією. На стовпах будуть датчики руку, що реагуватимуть на рух водіїв і пішоходів. Завдяки цьому вночі ліхтарі працюватимуть лише за потреби, заощадивши чимало коштів.

Шановні читачі! Тепер ви без проблем можете знайти спеціалістів, які допоможуть зробити ваш будинок енергоефективним

F
E
D
C
B
A
Клас енергоефекстивності

Заходи підвищення енергоефективності

Платежі за комуналку
×

Знайдіть досвідченого енергоаудитора із вашого міста

Енергоаудитор детально прорахує які енергоефективні заходи вам потрібно впровадити, та коли вони окупляться

Перейти до пошуку

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка