В Краматорську виготовили найпотужнішу вітроенергетичну установку в Україні

Краматорське підприємство «Фурлендер Віндтехнолоджі» виготовило найпотужнішу в Україні вітроенергетичну установку. Установка потужністю 3,2 МВт призначена для вітропарку «Причорноморський», що на Миколаївщині, повідомляє vp.donetsk.ua.

Вітропарк «Причорноморський» запустили в жовтні 2016 року. Підприємство з Краматорська вже виготовляло для нього кілька вітроенергетичних установок потужністю 2,5 МВт. Загалом вітропарк розрахований на 30 МВт, з можливістю розширення до 90 МВт. Зараз загальна потужність його вітроенергетичних установок – 5 МВт.

«Наше виробництво дозволяє країні отримувати більшу енергонезалежність, – зазначив директор підприємства Євген Нікітенко. – Крім того, відбувається локалізація виробництва, а це дає нові робочі місця. У планах налагодити виробництво вітроенергетичних установок ще більше потужності – до 4.5 МВт».

Вітроенергетичні установки потужністю 3,2 МВт виготовляються в Європі, але для України така установка перша.

За словами віце-президента Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, голови правління Української вітроенергетичної асоціації Андрія Конеченкова, це відмінний результат для краматорського підприємства, яке вийшло на європейський рівень.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка