В Дніпрі збудують біогазову електростанцію, що перероблятиме стічні води

В кінці літа планують почати будівництво біогазової електростанції в Дніпрі, що перероблятиме залишки стічних вод в електроенергію. Проект вартістю 310 млн. грн. реалізують за 15 місяців коштом австрійських інвесторів.

Як повідомляє gorod.dp.ua, відповідний меморандум підписали ДніпрОДА, Дніпровська міськрада, Дніпроводоканал і компанія «БІО Енерджі Дніпро».

«На Дніпропетровщині втілюємо енергоефективні технології, які дозволяють заощаджувати державні кошти і піклуватися про екологію. Впроваджувати прогресивні технології допомагають вітчизняні та іноземні інвестори. Черговий такий проект – будівництво біогазової електростанції. Цю австрійську технологію широко використовують в Європі, першою в Україні її впроваджує Дніпропетровщина», – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік.

Електростанцію зведуть на базі Дніпроводоканалу. Вона перероблятиме мул, що утворюється після очистки відходів стічних вод, в електроенергію. Зараз мул зберігають на мулових майданчиках, площа яких постійно збільшується, забруднюючи атмосферу, грунт, надземні і підземні води. Після переробки обсяг мулу значно зменшиться. Біогазова установка щороку вироблятиме 25,5 МВт*год електроенергії. Цього вистачить для живлення великого промислового підприємства або 10 багатоповерхівок.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка