В Данії зафіксували рекордно низьку ціну на сонячну енергію

Датська енергокомпанія Pure & Better Energy нещодавно встановила новий світовий рекорд за низькою вартістю сонячної енергії, продавши її за $18,1 за МВт*год.

Як передає Еcotechnica, у тендері на покупку 20 МВт*год брали участь данські та німецькі споживачі. Рекорд датської компанії свідчить про те, що навіть «не дуже південні» країни можуть конкурувати за вартістю чистої енергії з деякими регіонами з більш інтенсивної інсоляцією. Так, компанія SunEdison на аукціоні в Чилі запропонувала ціну $29,1 за мВт*год в серпні цього року, а потім нова ціна в $24,2 за мВт*год енергії стала наступним рекордом, поставленим в  ОАЕ.


«Це абсолютна перемога для сонячних фотоелектричних електростанцій в нашому прагненні до повного переходу на відновлювані джерела, які є одночасно стійкими і доступними для всіх, – зазначив представник компанії Марк Аугустенборг Одум. – Ми прагнемо до вирішення проблеми зміни клімату та енергетичної незалежності за рахунок ВДЕ, створюючи більш світле майбутнє для всіх».

Датська Pure & Better Energy в 2017-му і 2018-му роках планує збудувати нові сонячні електростанції, використовуючи інвертори виробництва Huawei або Sungrow. Основними країнами, в яких окрім Данії розташовуються потужності компанії, є Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, а також Німеччина.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка