В 2017-му Tesla збудує швидкісні зарядки біля Львова і Житомира

Американська компанія Tesla Motors позначила на карті зарядок на наступний рік дві локації в Україні: біля Львова і Житомира. Майбутні зарядні станції є на карті Supercharger на сайті компанії, пише Еlectrocars.ua.

Відкриття швидкісних зарядних станцій в Україні Tesla анонсувала ще у 2014-му. Збудувати дві зарядні станції біля Львова і Житомира компанія планувала ще цього року, але разом з будівництвом ще кількох станцій у Східній Європі та Середземноморському регіоні відклала це до 2017-го.Поява швидкісних зарядок значно полегшить життя українським водіям електромобілів, зокрема, Model s з двигуном 90 кВт·год зможе зарядитися на 80% лише за 40 хвилин, в той час, як на звичайній заправці доведеться витратити на це кілька годин.

Зараз налічують 4800 швидкісних зарядок Tesla у 769 локаціях по всьому світу. Наступного року компанія продовжить будівництво зарядних станцій у США, Центральній Європі, Канаді, Австралії, а також споруджуватиме їх в Тайвані, Південній Кореї, Новій Зеландії, Мексиці та на Гаваях.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка