Уряд Румунії збільшив субсидії на покупку електромобілів до $12 тис.

Останнім часом уряди різних країн працюють над заохочувальними програмами для покупки автомобілів з низьким рівнем викидів. Такі програми були прийняті по всьому світу, не стала винятком і Румунія. Нещодавно країна подвоїла субсидії на покупку електромобілів, які тепер становлять $12 тис., пише Green Car Reports.

Для порівняння: уряд США в таких випадках дає федеральну знижку на прибутковий податок у розмірі $7500, додатково до якої можуть приєднуватися пільги або гранти на покупку електрокарів від місцевої влади в розмірі до $6000. У Німеччині така державна субсидія складає – $5400, а у Франції – $6500.

У Румунії ця програма вперше була запущена в 2011 році, тоді громадянам було запропоновано до $ 4000 у вигляді субсидій. Протягом наступних кількох років в країні значно зросла кількість шкідливих викидів, а Бухарест став одним із найбільш забруднених міст Європи. Тому минулого року субсидії на «зелені» автівки вирішили підвищити до $ 5500.Незважаючи на введення стимулів, в 2016 році в Румунії було зареєстровано всього 160 електромобілів і гібридів. Цього року румунський уряд ініціював стимулюючу програму «Rabla Plus», яка буде продовжена до 2019 року. Згідно з програмою, субсидії на покупку електромобілів сягнули $12 тис. У той же час, покупці звичайних гібридних машин (без можливості підзарядки від мережі) отримають більш скромну дотацію в розмірі 1450 євро.

Місцеві експерти прогнозують, що новою програмою скористаються до 100 тис. румунів. До цього ентузіазм покупців був слабким через нерозвинену інфраструктуру (за останніх 5 років в країні було побудовано тільки 11 зарядних станцій). Але до 2020 року влада Румунії має намір збільшити мережу зарядок до 20 тисяч.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка