Уряд Франції виділить Львову на закриття та рекультивацію Грибовицького звалища €650 тис

Уряд Франції виділить Львову на повний пакет проектної документації для закриття та рекультивації Грибовицького звалища грант у €650 тисяч.

Як зазначив Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, роботи виконає французька компанія "Ежіс", яка має досвід розробки проекту рекультивації та нагляду за роботами на одному з найбільших полігонів твердих побутових відходів у Марселі, передає ЛМР

Водночас мер Львова заявив, що досі немає фінального підтвердження з боку Мінрегіонбуду щодо затвердження кредитного договору Європейським інвестиційним банком на будівництво нового комплексу з переробки відходів для Львова.

"Цей договір дав би нам змогу негайно почати роботи з будівництва нового заводу, - наголосив Андрій Садовий. – В той же час 18 машин, які везли відходи зі Львова на інші полігони, були затримані та заарештовані, не брались до уваги ані офіційні угоди, ані офіційні документи на перевезення".

На початку лютого на Грибовицькому звалищі розпочалися невідкладні роботи зі стабілізації тіла звалища, де виникла загроза нового зсуву.

Наприкінці січня за розпорядженням уряду Львову передали ділянку в Яворівському районі для будівництва нового полігону та комплексу з переробки відходів, але Львів відмовився від ділянки після того, як робоча група дійшла висновку, що зазначена ділянка не придатна для будівництва об’єкту.

29 травня 2016 року на Грибовицькому звалищі сталася пожежа, під час гасіння якої 30 травня загинули три пожежники і зник безвісти працівник комунального підприємства "Збиранка".Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка