Укрзалізниця замінила іржаві дроти, завдяки чому зекономила 165 тис кВт-год ел.енергії

У 2016 році на Південній залізниці замінили дроти ліній електропередач, що зазнали корозії, - і зекономили 165 тис. кВт-год.

Залізничники значно зменшили технологічні втрати в електромережах в рамках "Програми з енергозбереження", передає Укрзалізниця

На додачу, встановлення системи автоматизованого й автоматичного управління зовнішнім освітленням дозволило Південній залізниці знизити витрати електроенергії ще на 79 тис. кВт-год.

Крім того, за рахунок скорочення холостих пробігів, посилення контролю за використанням палива, забезпечення якості нормування ПЕР та достовірного обліку залізничники зменшили витрати палива на не тягову сферу на 170 тонн умовного палива (т.у.п.).

Забезпечивши найбільш економні режими роботи теплотехнічного обладнання та систем теплопостачання, встановивши жорсткий контроль й облік витрат котельно-пічного палива, Південній залізниці вдалося зменшити витрати енергоресурсів на 210 т. у.п.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка