Український стартап займатиметься енергоефективністю Дубая

На замовлення уряду Дубая український стартап Ecoisme разом з всесвітньовідомими компаніями Honeywell і Hyperloop One відтепер вдосконалюватиме емірат. Зокрема, створить систему відстеження енергоефективності, інформує AIN.UA.

Український стартап став єдиним, що пройшов програму Dubai Future Accellerator. Загалом з 2400 претендентів пройшли всього 30. Також Ecoisme одним з перших підписав угоду з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA). Департамент поставив перед українцями завдання скоротити витрати електроенергії мешканцями і при цьому зберегти дохід провайдеру.


Зараз жителі Дубая платять за електрику за ринковими цінами, а коштує вона дорого. До того ж, через субтропічний клімат люди постійно користуються кондиціонерами, на які припадає левова частка витрат, які вони навіть не відслідковують. Цю проблему і мають вирішити українці – Ecoisme запропонував споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і платити за неї.

«Ecoisme увіллється в існуючу структуру: смарт метр + додаток буде детальніше розповідати на що споживач витрачає гроші, у скільки саме йому обходиться кондиціонер. За допомогою Ecoisme DEWA зможе більш таргетовано повідомляти своїх жителів про переплату і енергоефективність», - каже засновник стартапу Олександр Дятлов.
Як заявив глава DEWA Саїд Аль Тайер, до 2021 року Дубай стане найінноваційнішою державою в світі, скоротивши витрати електроенергії і води, але при цьому збільшити населення. Саме тому уряд з радістю підписав угоду з Ecoisme, вперше довіривши таку важливу справу не великим компаніям.
Крім проекту з DEWA, ​​команда також веде переговори з місцевими енергоефективними компаніями. Також в планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка