Український фотоапарат назбирав на Kickstarter $90 тис за добу

Розроблений українцями фотоапарат з переробленого паперу та картону назбирав на Kickstarter $90 тисяч за добу.

Український стартап Jollylook запустив краудфандінгову кампанію аби отримати 15 тисяч доларів на виробництво фотокамер для миттєвих знімків, але результати перевищили будь-які сподівання, передає ukrainian.voanews.com.
 
Розкладний фотоапарат Jollylook виготовлений повністю з переробленого паперу та картону. У пристрої немає електроніки – тільки папір, пара лінз і міні-картриджі для отримання миттєвих фотографій.

«Один картридж від Fujifilm, який можна змінювати скільки завгодно разів, дозволяє отримати 10 аналогових знімків, кольорових або чорно-білих, - розповідають розробники. - Компактний, з вінтажним дизайном, у вигляді акордеону, пристрій може бути як чудовим сувеніром, так і іграшкою для дітей». 
Ідея розкладного фотоапарату Jollylook виникла під час демонстрації будови та принципу роботи аналогової камери сину, розповідає розробник. 

«Я задумався над тим, щоб саме упакування виконувало функцію камери, а фотографія б виходила відразу, - розповідає він. –Треба було створити аналогову камеру, яка була б простою і розміщувалася б в упакуванні, справно працювала і дозволяла отримувати миттєві результати, а з технологією миттєвої фотографії проблем не було – люди давно вирішили цю проблему».
При виготовленні фотоапарату Jollylook використовують менше матеріалів, ніж в упакуванні звичайної фотокамери, запевняють розробники. «Корпус фотоапарата, витримка і діафрагма виготовлені зі щільного паперу і ламінованого картону, - розповідають вони. - Камера така ж небезпечна для навколишнього середовища, як бананова шкірка».

Пристрій коштує всього 35 доларів, користуватися ним можуть як дорослі, так і діти.

Розробники сконструювали та протестували багато прототипів, поки врешті отримали бажані результати. Зараз достатньо натиснути на кнопку на фотоапараті – і через кілька хвилин зявиться світлина з незабутнім моментом.

Кампанія збору коштів триватиме до початку березня. Випуск продукту запланований на червень 2017 року.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка