Український банк фінансуватиме будівництво на Херсонщині вітроелектростанції потужністю 70 МВт

"Укргазбанк" почав фінансувати будівництво у Херсонській області вітрової електростанції потужністю 70 МВт.

Новотроїцька ВЕС, яку зводить компанія "Віндкрафт Таврія", увійде до трійки найбільших та найпотужніших в Україні, передає ukrgasbank.com

Як зазначив директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження "Укргазбанку" Родіон Морозов, розвиток альтернативної енергетики - це дуже важливий крок на шляху до енергетичної незалежності України.

"Реалізація цього масштабного проекту за участі досвідчених міжнародних спеціалістів в енергетичній галузі та в сфері розвитку вітрових електростанцій є вагомим внеском у розвиток як регіональної економіки, так і економіки нашої країни в цілому", - наголосив він.

Передбачається, що Новотроїцька ВЕС, яку планують побудувати до кінця 2017 року, постачатиме вироблену електроенергію у загальну мережу України.

Група компаній "Віндкрафт" ("Віндкрафт Україна" та "Віндкрафт Таврія"), яка вже володіє на Херсонщині вітровими електростанціями загальною потужністю 30 МВт, планує побудувати у області крім Новотроїцької ще й Овер'янівську ВЕС, загальна потужність яких становитиме 140 МВт. Загальний обсяг інвестицій в проект оцінюється у 220 млн євро, які будуть спільно профінансовані "Укргазбанком", компаніями "Віндкрафт Україна", "Віндкрафт Таврія" та міжнародними фінансовими організаціями.

Згідно з попередніми підрахунками, прогнозований річний обсяг виробництва електроенергії Новотроїцької та Овер'янівської ВЕС становитиме близько 470 ГВт-год.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка