Українським супермаркетам пропонують відмовитись від одноразових рукавичок

Еко-активісти закликають українські супермаркети відмовитись від одноразових поліетиленових рукавичок і використовувати багаторазові щипці для продуктів харчування.

Альтернативне рішення покликане зменшити обсяг сміття, яке не переробляється, запропонував одеський проект "Зелений птах", передає Львівський портал

Як наголошують активісти, нещодавно Міністерство екології та природних ресурсів України завершило роботу над Національною стратегією поводження з відходами, де передбачена п'ятиступенева ієрархія пріоритетів поводження з відходами: 1) запобігання утворенню відходів; 2) підготовка відходів до повторного використання; 3) матеріальна утилізація; 4) інші операції утилізації, наприклад, енергетична утилізація;; 5) видалення.

"Переймаючись комфортом споживача, супермаркети без обмежень надають одноразові рукавички, - наголошують еко-активісти. – Однак більшість покупців навіть не вдягають рукавички, а використовують їх у якості серветки».

Одноразові рукавички можна замінити багаторазовими щипцями, запевняють представники ініціативи «Зелений птах».

«Щипці розміщені з двох боків прилавка зможуть повністю замінити одноразові рукавички, - При цьому легкі в обслуговуванні щипці зменшать негативний вплив на навколишнє середовище, забезпечать комфорт споживачу, а бренд набуде зеленого відтінку».
Підприємцям не потрібно буде шукати постачальників рукавичок, та витрачати ресурси на придбання, облік, розвішування у залах, збір та вивіз сміття, наголошують еко-активісти.

«Використання щипців зменшить навантаження на полігони твердих побутових відходів», - запевняють еко-активісти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка