Українські підприємці можуть отримати грант у 2 млн євро у програмі Horizon 2020

Комерційні та комунальні компанії України можуть отримати грант у 2 млн євро на заходи з енергозбереження у рамках програми Horizon 2020

Рамкова ініціатива Європейського Союзу з розробки та впровадження інноваційних рішень у різних сферах життя передбачає фінансування на безповоротній основі проектів зі зниження витрат енергії, підвищення ефективності моніторингу та управління процесами використання енергії, підвищення використання вторинної сировини та енергії, яка втрачається у виробничих та невиробничих процесах компаній, передає Торгово-промислова палата України.

26 липня 2016 року в рамках підпрограми "Чиста та безпечна енергія" було відкрито 7 грантових конкурсів для реалізації енергозберігаючих проектів.

Українські компанії зацікавлені в отриманні безповоротних коштів можуть відвідати тренінг "Як отримати грант на заходи з енергозбереження для бізнесу у програмі Horizon 2020", який проводить проектний офіс Торгово-промислової палати України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Учасники тренінгу отримають повний комплект документів для подачі грантової заявки, знання та навики із заповнення аплікаційної форми та найкращих рішень у проекті, знижку в розмірі 20% на індивідуальний супровід та консультації для написання грантової заявки "під ключ" від провідного спеціаліста в галузі фандрайзингу, керівника Проектного офісу ТПП України Олександра Бабія, а також підтримку у пошуку партнерів для подачі документів на конкурс.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка