У селищі під Львовом запровадять роздільний збір сміття за допомогою маркованих мішків

У селищі міського типу Брюховичі, яке підпорядковується Шевченківському району Львова, запровадять роздільний збір відходів за допомогою маркованих мішків.

Проведення експерименту зі збору сортованого сміття ініціювали активісти МГО "Наші Брюховичі", передає Форпост Львівський

З 4 по 15 липня у Брюховичах безкоштовно роздадуть приватним домогосподарствам марковані мішки, які необхідно буде наповнювати відповідними побутовими відходами та виставляти на вулицю згідно з графіком ТзОВ АВЕ-Львів.

Як наголошують ініціатори експерименту, лише правильно наповнені мішки будуть обмінюватися на порожні.

Більше дізнатися про умови сортування відходів та графік збору можна буде з буклетів, які роздаватимуться разом з мішками.

В разі успішної реалізації проекту активісти мають намір подаватися на екологічний грант для отримання більш зручних пластмасових контейнерів для сортування ТПВ.

Передбачається, що для багатоквартирних будинків та підприємців будуть виготовлені смітники загального користування, які будуть встановлені в узгоджених з мешканцями місцях.

Правильне поводження з побутовими відходами свідчить про порядність нації та високий духовний розвиток країни, наголошує представник МГО "Наші Брюховичі" Арсен Олійник.

"Україна входить в список країн з надвисоким показником утворення твердих побутових відходів: 700-720 млн тон щороку, а сміттєзвалища займають близько 160 тис. гектарів, - каже активіст. - В результаті невчасного вивозу побутових відходів все більше стихійних сміттєзвалищ з'являється на околицях Брюхович, як наслідок, стрімко погіршується екологічне становище - єдиним вирішенням проблеми на місцевому рівні є запровадження сортування сміття».


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка