У прикарпатському селі встановлення контейнерів для роздільного збору відходів ініціювала церква

У селищі Більшівці Галицького району Івано-Франківської області встановили контейнери для роздільного збору сміття.

Впровадження сучасної системи збору побутових відходів у селищі міського типу ініціювало бюро Української греко-католицької церкви з питань екології, передає StykNews.info

У Більшівцях встановили 11 майданчиків з 5-6 контейнерами для роздільного збору ПЕТ-пляшок, паперу, картону, світлого та темного скла.

Як зазначив керівник екобюро УГКЦ Володимир Шеремета, Церква не може залишатися байдужою, коли люди марнують Божі дари, знищують природне середовище та шкодять власному здоров'ю.

«Суттєвим елементом свідчення чистоти людської душі і показником божественного життя є наше ставлення у Христі до ближніх та свого довкілля, - зауважує він. – Необхідно правильно збирати і сортувати відходи для того, щоб дати їм нове життя».


Очільник Бюро з питань екології висловив сподівання, що ця церковна екологічна ініціатива стане добрим прикладом для наслідування відповідального управління Божими природними дарами для всієї країни.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка