У британському місті Пітерборо бригада парамедиків їздитиме «швидкою» із сонячними панелями

Днями в британському місті Пітерборо представили перший автомобіль «швидкої» допомоги, що оснащений сонячними батареями. Тож відтепер бригада парамедиків рятуватиме не лише життя, а й екологію, повідомляє The Peterborough Examiner.

Цей проект має допомогти досягти конкретної мети – скоротити викиди парникових газів на 26%. Така ціль закладена в плані дій по боротьбі зі змінами клімату у Великобританії. Для цього Пітерборо співпрацює з ірландською програмою Acetech і ICLEI Canada. Спільно вони будуть займатися установкою сонячних панелей, керуватимуть системами і контролюватимуть споживання енергії і рівень викидів парникових газів.

Щодо нових карет «швидкої», то від звичайних їх відрізнятиме зелене маркування та логотип на корпусі. Цілодобово протягом трьох місяців дані «швидких» із сонячними панелями аналізуватимуть і порівнюватимуть з показниками стандартних транспортних засобів: включаючи пробіг і простій, відстань і швидкість, погодні умови тощо. Британці сподіваються, що «сонячні» автомобілі «швидкої» скоротять споживання електрики і палива.

Автівки оснастили найлегшими з доступних на ринку сонячних панелей, що виробляють до 14 ампер. Такі ж панелі встановлюють на яхтах. Вони спеціально призначені, щоб витримувати суворі умови роботи: екстремальні температури, вітер і вібрації.

У Пітерборо переконані, що подібні нововведення незабаром з’являться по всій країні.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка