У британському місті Пітерборо бригада парамедиків їздитиме «швидкою» із сонячними панелями

Днями в британському місті Пітерборо представили перший автомобіль «швидкої» допомоги, що оснащений сонячними батареями. Тож відтепер бригада парамедиків рятуватиме не лише життя, а й екологію, повідомляє The Peterborough Examiner.

Цей проект має допомогти досягти конкретної мети – скоротити викиди парникових газів на 26%. Така ціль закладена в плані дій по боротьбі зі змінами клімату у Великобританії. Для цього Пітерборо співпрацює з ірландською програмою Acetech і ICLEI Canada. Спільно вони будуть займатися установкою сонячних панелей, керуватимуть системами і контролюватимуть споживання енергії і рівень викидів парникових газів.

Щодо нових карет «швидкої», то від звичайних їх відрізнятиме зелене маркування та логотип на корпусі. Цілодобово протягом трьох місяців дані «швидких» із сонячними панелями аналізуватимуть і порівнюватимуть з показниками стандартних транспортних засобів: включаючи пробіг і простій, відстань і швидкість, погодні умови тощо. Британці сподіваються, що «сонячні» автомобілі «швидкої» скоротять споживання електрики і палива.

Автівки оснастили найлегшими з доступних на ринку сонячних панелей, що виробляють до 14 ампер. Такі ж панелі встановлюють на яхтах. Вони спеціально призначені, щоб витримувати суворі умови роботи: екстремальні температури, вітер і вібрації.

У Пітерборо переконані, що подібні нововведення незабаром з’являться по всій країні.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка