У Золотоноші планують побудувати електростанцію, що працюватиме на соломі, трісках та відходах зернових

У Золотоноші(Черкаська область) планують побудувати теплоелектростанцію, яка працюватиме на соломі, трісках та відходах зернових.

Проект генерації електроенергії з альтернативних джерел має намір реалізувати інвестор з Монастирища - ТОВ "Котельно-механічний завод "Пархоменко", яке утворилося на базі заводу ENERGETIK, що славиться, що славився випуском котлів, передає Черкаський край

Як заначив гендиректор ТОВ"КМЗП" Олексій Пархоменко в ході зустрічі з міським головою Золотоноші Віталієм Войцехівським, представниками архітектурної служби, Держгеокадастру, РЕМу та продспоживслужби, наразі місто потребує спорудження додаткової підстанції для розташування нових виробництв.

Під майбутню біоТЕС у Золотоноші планують надати ділянку в районі промислової забудови по вулиці Обухова, де розміщуватиметься індустріальний парк, - раніше тут працювали промислові підприємства. За словами Олексія Пархоменко, нова електростанція, яка будуватиметься європейцями, буде екологічно чистою. «Станція загальною потужністю 12 МВт використовуватиме тріски, солому, відходи зернових і зможе забезпечувати електроенергією, яка скидатиметься у загальну енергосистему України, не тільки Золотоношу, а й усе Лівобережжя, - розповідає інвестор. – БіоТЕС буде введена в експлуатацію у дві черги - згідно з попередніми підрахунками, один блок потужністю 6МВт дозволить виробляти 48 млн кВт-год у рік».

Як зазначає Олексій Пархоменко, станція споживатиме 450-500 тонн сировини на добу. «До забезпечення ТЕС біопаливом залучатимемо лісгоспи та інші господарства - безперебійність гарантуватимуть графіки поставок, - прогнозує фахівець. - У перспективі маємо намір культивувати енергетичну лозу».

У проект планують інвестувати від 35 до 40 мільйонів євро.

"Котельно-механічний завод "Пархоменко" має намір підписати із Золотоношею соціальну угоду. «Нове виробництво забезпечить додаткові робочі місця, податки, підтримку соціальної сфери», - наголосив Олексій Пархоменко.

Учасники зустрічі ухвалили покроковий алгоритм дій у впровадженні нового інвестиційного проекту та домовилися підписати угоду про наміри.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка