У Житомирі з’явився уповноважений з велотранспорту

У Житомирській міській раді з’явився уповноважений з велосипедного транспорту.

Нову посаду з 3 квітня обіймає депутат Радомишльської міськради Олександр Папірний, передає Житомир.info

Уповноважений з велосипедного транспорту підпорядковується департаменту економічного розвитку міськради, але співпрацює з іншими суміжними департаментами та управліннями - молоді і спорту, транспорту і зв'язку, бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства.

«З квітня живу у Житомирі і освоюю нову та дуже цікаву професію – це моя стихія і комфортне середовище, бо все моє свідоме життя пов'язано з велосипедом, - написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Папірний. – У мої функціональні обов'язки входить все, що пов'язано з вело: організація спортивно-масових заходів, розробка програми розвитку велоінфраструктури обласного центру, реалізація вже існуючого "Муніципального енергетичного плану Житомира 2017-2020 роки" та інше».

Олександр Папірний має намір суміщати нову посаду з депутатством. "Я лишаюсь депутатом Радомишльської міської ради, приїжджатиму на сесії, долучатимусь до роботи дистанційно, і обіцяю майбутній досвід впровадити у Радомишлі", - підкреслив він.

Наразі уповноважений з велотранспорту разом з громадськістю та активістами систематизує списки велопарковок та готується до велозаходів.

«Складаємо перелік адрес, де ще потенційно можуть бути встановлені велопарковки, яких у Житомирі вже є близько 150, - розповідає Олександр Папірний. - Також проводимо підготовку до шосейної велогонки "I Міжнародна поліська сотка", яка відбудеться в Житомирі 30 квітня цього року, та працюємо над форматом "Велодня".
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка