У Японії планують побудувати ще одне «розумне» місто

В Японії може з’явитися ще одне «розумне» місто, що працюватиме за найбільш сучасними, екологічними та енергоефективними стандартами. Житлові та комерційні об'єкти, а також науково-дослідні лабораторії, обладнані найсучаснішими енергозберігаючими технологіями, будуть побудовані в районі Цунасіма (місто Йокогама) на території колишнього заводу Panasonic з випуску мобільних телефонів. Саме корпорація Panasonic, одна з найбільших у Японії, планує реалізувати цей масштабний проект, повідомляє видання «Экономические известия»

2.png

Будівництво почнеться вже наступного року, а офіційне відкриття заплановано на весну 2019 року. Цікаво, що окрім житла та комерційної нерухомості в місті також побудують центр досліджень і розробок компанії Apple. Будівлю зведуть на ділянці загальною площею близько 12 500 квадратних метрів, де також будуть широко використовувати «зелені» технології. Приміром, у центрі досліджень встановлять система рециркуляції води, на даху посадять дерева. В цілому, новий центр буде споживати на 40% менше електроенергії, ніж звичайна будівля схожого розміру.

В Цунасімі також будуть застосовуватися передові технології і рішення: екологічний автотранспорт, системи відеоспостереження з функцією розпізнавання осіб, розумна побутова техніка та багато іншого.

3.jpg

Варто зазначити, що Panasonic не звикати до подібних проектів – Цунасіма стане другим «розумним» містом, створеним за ініціативи компанії. Офіційне відкриття першого подібного міста (Фудзісава) відбулося в листопаді минулого року. Тоді перше «екомісто» спроектували за участю фахівців Panasonic та інших японських компаній. 

На реалізацію проекту з побудови першого «міста майбутнього» витратили більше $510 млн. Він займає площу в 19 гектарів, де побудували 600 котеджів і 400 квартир. Проект розрахований на 1000 сімей. 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка