У Сумах встановлять 25 підземних контейнерів для сміття

У Сумах встановлять 25 підземних контейнерів для твердих побутових відходів.

Ультрасучасні баки, які складаються із невеличкої наземної та об'ємної заглибленої частини, придбало підприємство «А–Муссон», яке займається вивезенням сміття у обласному центрі, передає «Голос України»

Як зазначають у департаменті інфраструктури міськради Сум, на встановлення спеціальних контейнерів необхідно майже 80 тисяч гривень. «А-Муссон» не має необхідної суми для монтажу баків, - зазначають у мерії. – Наразі розглядається можливість профінансувати із міського бюджету впровадження нової технології, яка дозволить поліпшити санітарне становище та естетику майданчиків для збирання побутових відходів».

Примітно, що встановити підземні контейнери у Сумах запропонував Сергій Мельников на сайті електронних петицій міськради. "Територія біля сміттєвих баків, що стоять чи не у кожному дворі, виглядає жахливо, від розкиданих довкола відходів розносяться неприємні запахи, - написав сумчанин. - У Європі вже давно вирішили цю проблему практично і екологічно - там встановлюють підземні контейнери для збору сміття, які в центрі міста чи всередині житлового кварталу зберігають архітектуру та створюють комфортні умови для мешканців та гостей населених пунктів". 

Один підземних контейнер за об’ємом дорівнює 5-ти звичним сміттєвим бакам, зауважує Сергій Мельников. "Конструкція, основна частина якої знаходиться під землею, запобігає навмисному втручанню ззовні і розкиданню сміття, а відповідно, і забрудненню території довкола, - пояснює сумчанин. - Кожен такий контейнер оснащується лазерним датчиком заповнення сміттям та GPRS- модемом для диспетчеризації логістики, що дозволяє вчасно реагувати на заповненість емкості та оптимізувати логістику вивозу сміття". 
Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка