У Шотландії збудують плавучу вітроелектростанцію потужністю 48 МВт

Минулого тижня уряд Шотландії схвалив спорудження плавучої платформи Kincardine за 15 км від узбережжя міста Абердин. Електростанція складатиметься з вісьмох вітряних турбін по 6 МВт кожна, повідомляє Хайтек.

Плавуча вітроелектростанція зможе забезпечити електроенергією 56 тисяч будинків і запобігти щорічному викиду 94 500 тонн вуглекислого газу в атмосферу.
«Kincardine створить робочі місця і залучить інвестиції в Шотландію завдяки нашій мережі постачальників, – заявив міністр торгівлі, інновацій та енергетики Шотландії Пол Уілхаус. – Вона також зміцнить наші позиції як світового лідера в інноваціях і прибережній енергетиці».

Компанія Atkins, що займається цим проектом, вважає, що шотландська плавуча вітроелектростанція продемонструє інженерні і комерційні переваги такого способу отримання енергії і відкриє нові перспективи у галузі відновлюваної енергетики. Зокрема, плавучі платформи дозволять вирішити проблему глибини і залежності вітроелектростанцій від погодних умов, адже розміщуються далі у відкритому морі.

За підтримки політиками розвитку офшорних вітропарків Шотландія вже до 2030 року отримуватиме 50% електроенергії з відновлюваних джерел. Зараз на Шотландію припадає 25% європейських ресурсів морського вітру.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка