У Рівному підприємець заробляє на переробці опалого листя і трави у біогумус

У Рівному приватний підприємець Володимир Черемісін переробляє опале листя і траву у біогумус – цінне органічне добриво для сільського господарства, а також міських газонів та квітників.

Нове виробництво запустили у рамках пілотного проекту громадської організації "Зелені ініціативи Рівного", передає sfera-tv.com.ua

Переробка опалого листя відбувається у непримітному приміщенні, без дороговартісних установок і великої кількості працівників. Сировиною забезпечують комунальники Рівного: тепер опале листя не потрапляє на сміттєвий полігон, а перетворюється на біогумус.

Як підтверджують науковці, ефективність біогумусу у створенні родючого ґрунту на порядок перевищує дію інших органічних добрив. 

Володимир Черемісін, маючи не один десяток літ досвіду створення біогуматів та грунтосумішей, відкоригував закордонну технологію переробки органічних решток у цінне добриво під наявні можливості та особливості, передає Голос України.

«У привезене листя ми додаємо реагенти типу біогумусу, - пояснює Володимир Черемісін. – Органічні рештки постійно перетрушуємо для прискорення процесу і отримання однорідної субстанції».

Першу партію листяного біогумусу виготовили у вересні, а вже у жовтні планується збільшити обсяги виробництва у декілька разів. Передбачається, що органічні добрива купуватимуть виробники органічної продукції.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка