У Нідерландах створили перший в світі автомобіль, що біологічно розкладається

Нідерландські студенти з Ейндховенського технологічного університету розробили перший в світі автомобіль, що повністю розкладається, повідомляє Мotor.

Авто під назвою «Lina» їздить на електротязі і виготовлене з льняного волокна. Завдяки накладанню волокон одне на одного під різними кутами, утворюється структура, що не поступається за міцністю карбону або алюмінію. Точні характеристики силової установки не повідомляються, але новинка вже пройшла перші ходові випробування. Відомо, що їздить електромобіль не швидше від велосипеда.

Творці електрокара називають його найекологічнішим у світі. За їх словами, на виробництво деталей з карбону і алюмінію витрачається в шість разів більше енергії, ніж для таких же сталевих елементів. А виготовлення деталей з льону досить просте. Студенти сподіваються, що автовиробники зацікавляться розробкою і замисляться над створенням деталей для автомобілів за їхньою технологією. Зараз в університеті очікують на перевірку електрокара Національною адміністрацією організації дорожнього руху (RDW), щоб отримати дозвіл на тестування «Ліни» на дорогах загального користування.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка