У Нідерландах енергію гальмування потягів направлять на підзарядку електробусів

Нідерландська компанія Hedgehog Applications у 2017 році має намір реалізувати пілотний проект, що передбачає встановлення на залізничних станціях великих акумуляторів для енергії, одержуваної від гальмування електропотягів. Цю енергію планують використовувати для підзарядки електротранспорту, пише ЦТС.

Проект втілять у життя в нідерландському місті Апелдорн місцева влада та урядове агентство з обслуговування мережі національних залізниць ProRail. Розпочати планують з чотирьох електроавтобусів, однак накопичену енергію можна також використовувати для аварійного живлення систем сигналізації та управління на залізниці у випадках відключення електроенергії.


Хоча рекуперативне гальмування доволі поширене, часто енергія витрачається даремно, коли поблизу від гальмуючого потяга немає потяга, що набирає швидкість. Тому нідерландська компанія пропонує встановити на залізниці акумулятори великої ємності, що дозволять використовувати отриману електроенергію з меншими втратами, ніж це відбувається в системах рекуперації енергії, які призначені для подачі відновленої енергії назад в мережу живлення.

Частка отриманої у такий спосіб електроенергії доволі невелика в порівнянні з масштабами загального енергоспоживання голландської залізничної мережі, але її вистачить для автобусних компаній невеликих містечок.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка