У Львові створять локальні системи роздільного збирання відходів за пропозиціями ОСББ

У Львові створять локальні системи роздільного збирання відходів за пропозиціями об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

До обговорення запропонованих варіантів можуть долучатися всі охочі, передає Справжня варта.

Зокрема, представник ОСББ "Роксоляни 57" Василь Прусак пропонує організувати 6 мобільних сортувальних ліній (типу Хаммель-Україна), на яких зі змішаних відходів вилучатимуть вторсировину, а залишки відправлятимуть на звалища. Львів’янин також вважає доцільним на кожному майданчику встановити сортувальні столи, де мешканці залишатимуть мішки зі сміттям, та організувати фірму для щоденного сортування відходів (одна бригада на 6-10 майданчиків) - відбирати вторсировину, а органіку і змішані відходи відправляти в контейнери.

Згідно з проектом Василя Прусака, на першому етапі необхідно організувати "клінінгову компанію" для встановлення та обслуговування у багатоповерхівках контейнерів із "сухими" відходами, на другому етапі - запровадити збирання "мокрих" відходів, підготувати майданчики для компостування органічних відходів та переробляти органіку в біогаз.

На переконання представника ОСББ "Роксоляни 57", на рівні міста необхідно облаштувати майданчики для компостування органічних відходів та запровадити виробництво біогазу з харчових решток; організувати фірму для збирання, вивезення і компостуваня органічних відходів та переробки на біогаз (встановлення окремих баків для органіки) та постійну інформаційну роботу про сортування.

Окрім цього, упродовж двох-трьох тижнів біля кожного майданчика провести зустрічі відповідного міського департаменту, перевізників, ЖЕКів і мешкаців щодо сортування і розділити сфери відповідальності.

Також Василь Прусак пропонує на львівському телебаченні щоденно упродовж 15 хвилин розповідати про сортування сміття, долучаючи до обговорення перевізників, керівників полігонів мешканців, ОСББ, ЖБК ЖЕКів, маркетів, ринків, університетів, шкіл.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка