У Луцьку штрафують за викинене біля доріг сміття - обличчя порушників публікують в соцмережах та ЗМІ

У Луцьку активно штрафують містян приватного сектору за викинене біля доріг сміття.

Таким чином, в обласному центрі стимулюють домогосподарства купувати та встановлювати спеціальні контейнери для відходів, передають Волинські Новини

Раніше вулицями приватного сектору щодня, у певний час, курсувала «планова» машина "Луцькспецкомунтрансу" і підбирала виставлене обабіч доріг сміття. Зараз місто вирішило відмовитися від такої практики, оскільки бездомні собаки розносять по Луцьку непотріб, який виносять не в один і той самий час.

Наразі лучан, які продовжують виставляти на ніч відходи біля дороги, активно штрафують, а обличчя порушників публікують в соцмережах та ЗМІ.

Як зазначив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, така практика має гарні результати.

«За три місяці лучани вже придбали 600 контейнерів для своїх господарств, - наголосив посадовець. - На вулицях Ковельській, Чернишевського, Володимирській, Дубнівській вже немає проблем зі сміттєвими мішками понад дорогою, залишилося домовитися з мешканцями Львівської та прилеглими до неї вулиць».

З 23 жовтня по 6 листопада 2016 року інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради спільно з працівниками ЛСКАП "Луцькспецкомунтранс" уклали договори на встановлення 58 контейнерів на вулицях Теремнівській, Львівській, Миру, Шевченка та Степовій. Ще 42 контейнери для сміття облаштували на вулицях Митрополита Андрія Шептицького, Хурсенка, Кутузова, Вороніхіна та Клима Савури.

За словами екс-директора департаменту ЖКГ Івана Кубіцького, кілька років тому лучанам пропонували придбати домашні контейнери для сміття "на виплату" - щомісячно по 10 гривень на 3 роки - та встановити їх біля своїх обійсть, аби комунальники могли забирати відходи. Тоді місту вдалося продати не більше тридцяти таких контейнерів.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка