У Києві збудують квартал з підземною системою збору сміття і велосипедною доріжкою протяжністю 3 км

У Києві на Нивках побудують житловий квартал з індивідуальними лічильниками теплової енергії, енергозберігаючим освітленням, підземною системою збору побутових відходів та велосипедною доріжкою протяжністю 3 км.

Файна Таун зведуть в рамках нового проекту компанії KAN Development Файна Таун, передають ICTV Факти

Розташований у 8-ми хвилинах від станції метро житловий квартал матиме відкриті квартали, зони дозвілля. Так, 12 із 39 гектарів майбутнього комплексу відведуть для 4 тис. кущів та близько 1000 дерев, 420 лавок та 7 тренажерних конструкцій, 24 дитячих та 17 спортивних майданчиків, а також 6 арт-об'єктів та велосипедної доріжки протяжністю 3 км.

«Ми будуємо дружнє середовище для життя - "Київ мрії", - пояснює почесний президент групи компаній KAN Development Ігор Ніконов. – У нашому комплексі людина у всьому має відчувати позитив: починаючи з назви і закінчуючи добросусідськими посиденьками за чашкою чаю у кафе на першому поверсі».

У новому житловому кварталі також зроблять акцент на екологічність та енергоефективність. Будинки будуть обігріватися автономною котельнею, будуть оснащені бойлерами, індивідуальними лічильниками теплової енергії, енергозберігаючим освітленням, а також системами збору сміття за допомогою підземних контейнерів.

За словами Ігоря Ніконова, житловий квартал Файна Таун стане проектом нового дружнього до людей формату, аналогів якому в столиці поки немає.

«Коли я чую словосполучення "спальний район", у мене аж тиск піднімається! – каже фахівець. – На відміну від бетонних коробок, які пригнічують розвиток людей, ми прагнемо створити позитивний простір для життя - Живий квартал».

На території Файна Таун буде зведена власна інфраструктура з магазинами, кафе, супермаркетом, фітнес-центром, дитячими майданчиками, зонами відпочинку для сімей, молоді та людей похилого віку. У складі житлового комплексу облаштують зону для пікніків, а дозвіллям жителів на постійній основі будуть займатися аніматори.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка