У Києві з’являться громадські енергоінспектори, що контролюватимуть нарахування за опалення

У Києві з’являться громадські енергоінспектори, які контролюватимуть енергоспоживання та нарахування за тепло з боку мешканців.

З пропозицією створення відповідного інституту виступила Київська міська державна адміністрація, передає Kievcity.gov.ua

Як зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, громадські енергоінспектори пройдуть тренінги з технічних та юридичних питань.

«Місто забезпечить інспекторів необхідними навчальними матеріалами з організаційних, юридичних та технічних питань, - пояснює чиновник. – Енергоінспектори, які матимуть доступ до інформації про нарахування за опалення та інші послуги, доступ до технічних приміщень, де знаходяться прилади обліку тепла та прилади, що регулюють споживання енергії, зможуть складати відповідні акти, що стануть підставами для перерахунку за неякісні або недодані послуги».

На переконання Петра Пантелєєва, громадські інспектори стануть додатковим комунікаційним містком між міською владою, підрозділами адміністрації та громадою будинку у питанні якості послуг, енергозбереження та теплопостачання.

«Інспектори забезпечать прозорість нарахувань за комунальні послуги, виявлення й усунення технічних недоліків, що впливають на рівень споживання теплової енергії чи обсягів нарахування за тепло, - наголошує чиновник. - Ми спиратимемося на висновки енергоінспекторів при формуванні ремонтних програм, програм модернізації у будинку тощо».


Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка