У Києві мають намір знести сміттєпереробний завод

У Києві мають намір знести сміттєпереробне підприємство "Київміськвторресурси", яке щомісяця переробляє 20% столичних відходів.

Про це йдеться у затведженому Київрадою детальному плані території мікрорайону Микільська Слобідка, передає Українська правда-Київ

За прийняття відповідного рішення 20 грудня проголосували 62 депутати.

Як зазначає керівник "Київміськвторресурси" Ольга Малахова-Чуднер, детальний план, який передбачає зведення середньоповерхового житла, знищить підприємство і позбавить роботи більше 600 працівників.

«Завод займає територію 1,5 га на вулиці Степана Сагайдака, 112 і щомісяця переробляє понад 6 тисяч тонн різних відходів, - пояснює фахівець. - Усі розташовані на ділянці капітальні виробничо-адміністративні будівлі, зареєстровані в БТІ Києва, частина ділянки приватизована, а частина у простроченій оренді, але ми платимо за неї у трикратному розмірі, за минулої влади ми просили продовжити оренду, розробили план території, але змінилася влада і ми виявилися у середині нового плану забудови мікрорайону".

За словами Ольги Малахової-Чуднер, представники забудовника вже готові знести завод під нуль.

Як зазначив розробник детального плана території мікрорайону Микільська Слобідка, площа ДПТ становить 80 га, замовником документу є Департамент земельних ресурсів, інвестор - ТОВ "Охорон-інвест", а розробник ТОВ "Терра-Проджект".

"На території, де нині знаходиться завод "Київміськвторресурси", рішенням Київради від 17.11.2005 року було затверджено будівництво житлового комплексу на вулиці Степана Сагайдака, 101, - пояснює він. - Цей документ передбачав повне знесення садової забудови та зведення житлових будинків, дитсадків - на території інвестора на 120 місць та на вулиці Комбінаторній на 160 місць, будівництво на території колишнього цегляного заводу школи на 1600 місць, на території відкритої стоянки - багаторівневого паркінгу на 700 місць, а уздовж залізничної колії - багатоповерхових паркінгів на 3 тисячі місць».

За словами розробника, громадські слухання щодо ДПТ проходили з 26 січня по 24 лютого 2016 року. "Київміськвторресурси", у 100 метрову санітарно-захисну смугу якого потрапляє близько 200 осіб садибної забудови і всі садибні житлові будинки у випадку 300 метрової санітарно-захисної смуги для підприємств, які займаються переробкою відходів, порушують екологічні норми і спалюють сміття вночі, - пояснив фахівець. - Прийнято рішення на території, яку замає завод, розташувати магазин, спорткомплекс та лікувальний центр".


Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка