У Кременчуці шукають інвестора для видобутку біогазу на звалищі

У Кременчуці(Полтавська область) шукають інвестора для будівництва на Деївському звалищі установки з добування біогазу для виробництва електроенергії.

Мерія готова віддати найбільший смітник на 15 років приватній фірмі, яку обере в ході нещодавно оголошеного конкурсу, передає Медіа-центр Репортер.

Згідно з умовами конкурсу, система збору та утилізації біогазу на полігоні ТПВ розташованому на Деївській горі у місті Кременчук знаходитиметься у комунальній власності, сторони укладуть договір про спільну діяльність.

Учасник конкурс повинен відповідати ознакам приватного партнера згідно з Законом України "Про державно-приватне партнерство" та проекту(довідка із зазначенням класифікації видів діяльності підприємства), зокрема, мати документально підтверджений досвід виконання робіт щодо будівництва (реконструкції) систем збору та утилізації біогазу на полігонах твердих побутових відходів (документи, що свідчать про аналогічний досвід будівництва(реконструкції) та введення в експлуатацію схожих об'єктів).

Також учасник конкурсу повинен надати копію виписки з Єдиного державного реєстру, засвідчивши відсутність процедури банкрутства та процедури ліквідації, та інвестувати в об'єкт партнерства із джерел не заборонених законодавством.

Заявки на участь та пропозиції приймаються за адресою: вул. Генерала Жадова, 12, м. Кременчук, Полтавська область, 39600 у понеділок - п'ятницю з 09:00 до 15:00, тел. (05366) 3-30-13, +38067 247 11 27.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 год. 00 хв. 27 січня 2017 року.

Як повідомили у мерії, інвестора назвуть 30 січня після ознайомлення з поданими пропозиціями претендентів за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, 3 поверх, малий зал N 1.

Учасники можуть отримати додаткову інформацію щодо проведення конкурсу, направивши повідомлення до конкурсної комісії за адресою вул. Генерала Жадова, 12, м. Кременчук.

Примітно, що у 2014 році проект реконструкції Деївського звалища був заморожений на першому етапі. Німецьке підприємство пробурило свердловини для видобутку біогазу, з якого планувалося виробляти електроенергію. Однак далі справа не зрушилася з місця: німецька сторона так і не привезла генератор, хоча для обслуговування проекту вже було створено спільне підприємство і підведена лінія електропередачі.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка