У Кенії заборонили виробництво та імпорт пластикових пакетів

У Кенії заборонили виробництво й імпорт пластикових пакетів як для комерційного, так і для домашнього використання.

Таким чином уряд африканської країни збирається кардинально вирішити проблему забруднення навколишнього середовища, передає Інфомаційна агенція "Страйк"

Заборона на виробництво й імпорт пластикових пакетів набуде чинності через шість місяців після її офіційної публікації.

За даними ЮНЕП (Програма ООН з навколишнього середовища), у Кенії лише мережі великих супермаркетів роздають своїм покупцям понад 100 млн пластикових пакетів у рік.

«Вулиці кенійської столиці - Найробі – буквально всипані використаними пластиковими відходами, які на міських звалищах перетворюються у цілі гори, - йдеться у повідомленні. - Пластикові пакети суттєво ускладнюють роботу міських комунальних служб та забруднюють навколишнє середовище у сільській місцевості».

Пластикові пакети становлять серйозну загрозу, як для природи, так і для людини, наголошує ЮНЕП. «Щорічно гине величезна кількість тварин і птахів, які вважають пластикові пакети їжею, - пояснюють екологи. - Пакети завдають шкоди сільськогосподарським землям, спотворюють туристичні пам’ятки і стають місцями для розмноження малярійних комарів».Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка