У Кенії за використання пластикових пакетів можна потрапити за ґрати на 4 роки

У Кенії за використання та виготовлення пластикових пакетів можна потрапити за ґрати на 4 роки або сплатити штраф $40 000.

Найжосткіший у світі "протипластиковий" закон набув чинності 28 серпня, передає Українська правда. Життя.

Документ дозволяє поліції переслідувати навіть тих людей, які просто йдуть по вулиці із пластиковим пакетом.

За словами представника Асоціації виробників Кенії Семюеля Матонди, дія нового закону "коштуватиме" країні 60 тисяч робочих місць і змусить 176 підприємств зачинитися.

"Якщо ми не припинимо використання пластику, до 2050 року у Світовому океані його буде більше, ніж риби, - сказав Хібіб Ель-Хабр, експерт із засмічення морського середовища спеціалізованої програми США у Кенії. - Пластикові пакети розкладаються від 500 до 1000 років, потрапляючи у харчові ланцюги людей і тварин - з шлунків корів, яких ріжуть на м'ясо, витягають до 20 пластикових пакетів".

Від дії "протипластикового" закону постраждає й багато кенійців. За словами представника Асоціації виробників Кенії Семюеля Матонди, дія нового закону "коштуватиме" країні 60 тисяч робочих місць і змусить 176 підприємств зачинитися.

Таким чином, Кенія приєдналася до 40 інших світових держав, які частково чи цілком заборонили або ввели штрафи за використання виробів із пластику.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка