У Хмельницькому мають намір побудувати сміттєпереробний завод за €37 млн

У Хмельницькому мають намір побудувати сміттєпереробний завод за 37 млн євро.

Як зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук, для зведення об’єкту мерія готова викупити 5 га, передає Незалежний громадський портал.

"Земельна ділянка розташована неподалік від місцевого полігону твердих побутових відходів відповідає передбаченим законодавством вимогам щодо віддалі від житлових будівель, - розповідає він. - Наразі ведемо перемовини з власником приватної ділянки про її продаж за комерційною ціною суміжних сусідніх ділянок: у середньому сотка обійдеться у 500-600 доларів".

Повноцінний сміттєпереробний завод орієнтовна вартість якого становить 37 млн євро повинен з'явитися у Хмельницькому до 2020 року, зауважив Володимир Гончарук. «Наразі місто шукає інвестора», - пояснює він.

Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований у 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного кар'єру площею 8,88 га. Досі невідома його точна глибина, при цьому висота насипу відходів сягає 50 метрів над рівнем ґрунту. Кількість ТПВ захоронених на полігоні на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн тонн, щодоби на звалище вивозять 2300 куб. м сміття.



Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка