У Франківську заборонили викидати великогабаритне й будівельне сміття у звичайні контейнери

З 1 жовтня в Івано-Франківську почне діяти заборона викидати великогабаритне й будівельне сміття у звичайні контейнери.

Новий механізм поводження з твердими побутовими відходами був запроваджений відповідним рішення, прийнятим на засіданні виконавчого комітету 21 вересня, передає Kurs.if.ua.

Згідно з документом, з 1 жовтня мешканці обласного центру матимуть право вивозити великогабаритні та ремонтні відходи, у тому числі гілля, листя, дорожні змети та інше побутове сміття безпосередньо на полігон у село Рибне або на майданчики для приймання відповідних відходів на закритих територіях перевізників ТПВ.

Так, ПрАТ "АТП-0928", розташоване на вулиці Максимовича, та ДП "Автоколона 2222" на вулиці Степана Бандери прийматимуть відходи від мешканців у межах норми безкоштовно (78 кг на одну особу), а понад норму - згідно з тарифом.

За словами директора департаменту комунальної, житлової політики і благоустрою Михайла Смушака, великогабаритні контейнери почали стрімко обростати великими відходами і переворюватись на стихійні сміттєзвалища.

«На вулицю Паркову, на Височину люди почали виносити все, що їм заманеться: будівельні відходи, старі меблі, гілля, забудовники навіть везли вантажівками биту цеглу, - пояснює фахівець. – Приміром, у Торонто є тільки 2 пункти, куди можна вивезти великогабаритні відходи і наше рішення спрямоване на те, щоб на майданчику для побутового сміття знаходились виключно побутові відходи і виключно у контейнерах».

Згідно з рішенням, у франківців буде можливість замовити у перевізника великогабаритний контейнер, який у визначений час будуть забирати.

До цього часу в Івано-Франківську було встановлено близько 10 контейнерів для великогабаритного сміття, які перевізники мають незабаром забрати. 

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка